GARNIER Glow Booster Cream Cleanser Vitamine C, 250 ml

Milde gezichtsreiniging voor een schoon en fris huidgevoel

Nieuw!

€ 8,59

(€ 34,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een doffe & ongelijkmatige huid
  • Met vitamine C-derivaat & glycerine
  • Vegan formule & pH-huidneutraal

Vaak samen gekocht met GARNIER Skin Naturals PureActive Anti-Onzuiverheden Toner, 200 ml

GARNIER Glow Booster Cream Cleanser Vitamine C, 250 ml € 8,59 (€ 34,36 / L)
GARNIER Skin Naturals PureActive Anti-Onzuiverheden Toner, 200 ml € 5,99 (€ 29,95 / L)
Totaalprijs: € 14,58
Beschrijving

De Glow Booster Cream Cleanser Vitamine C van GARNIER is een milde gezichtsreiniger die speciaal is ontwikkeld voor een doffe en ongelijkmatige huid. De romige formule verwijdert make-up, vuil en onzuiverheden en zorgt voor een schoon en fris huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor een ongelijkmatige huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van een dof uitziende huid.
  • Grondige reiniging: Verwijdert vuil, make-up en onzuiverheden op milde wijze zonder de huid uit te drogen.
  • Verzorgend trio: Milde formule met vitamine C-derivaat en glycerine ondersteunt de vochtbarrière.
  • Vegan formule: Heeft een pH-waarde die is afgestemd op de huid.
  • Praktisch in gebruik: De pompdispenser maakt eenvoudig en hygiënisch doseren mogelijk.

Art. nr.: MUE-C7060400
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600542605625
Producentnummer: C7060400
Merken: GARNIER
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Glow Booster Cream Cleanser Vitamine C