GARNIER Loving Blends Haarhoning, 115 ml

Soepel haargevoel en bescherming tegen hitte

Nieuw!

€ 8,59

(€ 74,70 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 115 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor broos haar
  • Formule met honing & hittebescherming
  • Praktische leave-in toepassing

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 21 #langhaar Nutri-Cafeïne-Shampoo, 200 ml

GARNIER Loving Blends Haarhoning, 115 ml € 8,59 (€ 74,70 / L)
Plantur Plantur 21 #langhaar Nutri-Cafeïne-Shampoo, 200 ml € 10,44 (€ 52,20 / L)
Totaalprijs: € 19,03
Beschrijving

De Loving Blends Haarhoning van GARNIER is een herstellend haarserum voor broos haar dat zorgt voor een soepele uitstraling en een aangenaam haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Formule met honing, speciaal afgestemd op broos haar.
  • Geïntegreerde hittebescherming: Beschermt het haar tegen hitte tot 230 °C.
  • Lichte finish: Laat geen plakkerig of vet gevoel achter.

Toepassing: Als leave-in product zonder uitspoelen op vochtig of droog haar aanbrengen.


Art. nr.: MUE-C6976500
Inhoud: 115 ml
EAN: 3600542567329
Producentnummer: C6976500
Merken: GARNIER
Haartype: Broos haar
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Haarhoning