GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel Gladmakende Shampoo, 300 ml

Milde reiniging voor soepel haar en langdurige glans

Nieuw!

€ 3,99

(€ 13,30 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor halflang tot lang haar
  • Met rijstwater & zetmeel
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Oil Repair 3 Versterkende Conditioner, 250 ml

GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel Gladmakende Shampoo, 300 ml € 3,99 (€ 13,30 / L)
GARNIER Fructis Oil Repair 3 Versterkende Conditioner, 250 ml € 4,09 (€ 16,36 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Loving Blends Gladmakende Shampoo Rice Water Infusion & Zetmeel van GARNIER reinigt halflang tot lang en normaal haar op milde wijze en zorgt voor een aangenaam haargevoel. De formule met rijstwater en zetmeel maakt het haar soepel en draagt bij aan een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert vuil op milde wijze uit normaal, halflang tot lang haar.
  • Verzorgende formule: Bevat rijstwater en zetmeel voor soepelheid en zichtbaar meer volume.
  • Langdurige glans: Geeft het haar tot 72 uur glans.
  • Zonder siliconen: Verzwaard het haar niet.
  • Verpakking: De fles is gemaakt van gerecycled plastic.

Art. nr.: MUE-C6989400
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600542572026
Producentnummer: C6989400
Merken: GARNIER
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Loving Blends Rice Water Infusion & Zetmeel Gladmakende Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder