GARNIER Pure Active Salicylic Exfoliërende Liquid Care, 120 ml

Voor een egalere en verfijndere uitstraling van de huid

Nieuw!

€ 11,09

(€ 92,42 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de onzuivere huid
  • Met 7% niacinamide, squalaan & AHA
  • Exfoliërend effect & trekt snel in

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Pure Active Salicylic Exfoliërende Liquid Care, 120 ml € 11,09 (€ 92,42 / L)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 23,38
Beschrijving

De Pure Active Salicylic Exfoliërende Liquid Care van GARNIER is een exfoliërende zuurbehandeling voor de onzuivere en gevoelige huid. De verzorging draagt bij aan een egalere en verfijndere uitstraling van de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Exfoliërend effect: Bevat een complex met 7% niacinamide, squalaan, AHA en salicylzuur.
  • Aangename textuur: De vloeibare, lichte formule trekt snel in en voelt niet plakkerig of vet aan.
  • Verzorgd huidgevoel: Laat de huid fris aanvoelen, is niet-comedogeen en vegan.

Toepassing: Na de gezichtsreiniging met een wattenschijfje of de vingers aanbrengen en de oogcontouren vermijden.


Art. nr.: MUE-C7118700
Inhoud: 120 ml
EAN: 3600542628549
Producentnummer: C7118700
Merken: GARNIER
Huidtype: Onzuivere huid
Toepassing: Masseer in het bevochtigde gezicht met cirkelvormige bewegingen, vermijd het gebied rond de ogen en de mond en spoel daarna zorgvuldig af. Gebruik maximaal 1-2 keer per week.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Niacinamide, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Butylene Glycol, Glycerin, Squalane, Taraxacum Officinale Rhizome/Root Extract, Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate, Sodium Hydroxyde, Caolin Clay, Adenosine, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Pentylene Glycol, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Salicylic Acid, Chlorphenesin, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Pure Active Salicylic Exfoliërende Liquid Care

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder