GARNIER SkinActive Vitamine C Dagelijkse UV Fluid Invisible SPF 50+, 40 ml

Dagelijkse gezichtsverzorging met zeer hoge UV-bescherming

Nieuw!

€ 13,09

(€ 327,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere huid
  • Ultralichte textuur & SPF 50+
  • Vegan formule met vitamine C

Vaak samen gekocht met GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml

GARNIER SkinActive Vitamine C Dagelijkse UV Fluid Invisible SPF 50+, 40 ml € 13,09 (€ 327,25 / L)
GARNIER Hyaluron Barrier Repair Gelcrème Nachtverzorging, 50 ml € 9,09 (€ 181,80 / L)
Totaalprijs: € 22,18
Beschrijving

De SkinActive Vitamine C Dagelijkse UV Fluid Invisible SPF 50+ van GARNIER is een gezichtsverzorging met UV-filter voor dagelijks gebruik. De fluid trekt snel in en zorgt voor een onzichtbare finish zonder witte resten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge UV-bescherming: Biedt SPF 50+ bescherming tegen UVB-, UVA- en lange UVA-stralen.
  • Verzorgende formule: Bevat vitamine C, peptiden en hyaluronzuur voor de rijpere huid.
  • Lichte textuur: Trekt snel in zonder vet of plakkerig aan te voelen.
  • Goede make-upbasis: Laat de huid aangenaam aanvoelen en is ideaal als basis voor make-up.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Toepassing: Regelmatig op het gezicht aanbrengen voor een goede bescherming.


Art. nr.: MUE-C7034300
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600542595971
Producentnummer: C7034300
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Triethanolamine, Drometrizole Trisiloxane, Caprylic/Capric Triglyceride, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Adenosine, Ascorbyl Glucoside, Butylene Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Caprylyl Glycol, Carbomer, Carvone, Cellulose, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Citrus Lemon Peel Oil, Disodium Phosphate, Geraniol, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Cellulose, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Parfum, Pinene, Polysorbate-20, Polysorbate 60, Silica Silylate, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sodium Phosphate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Tocopherol (Vitamin E), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tromethamine

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER SkinActive Vitamine C Dagelijkse UV Fluid Invisible SPF 50+