GARNIER Vitamin C Fresh & Bright Glow Booster Sorbet Cream, 85 g

Hydraterende dagverzorging voor een egale teint

Nieuw!

€ 5,99

(€ 70,47 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 85 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsverzorging
  • Met 4% niacinamide & vitamine C
  • Lichte, snel intrekkende sorbettextuur

Vaak samen gekocht met GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml

GARNIER Vitamin C Fresh & Bright Glow Booster Sorbet Cream, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
GARNIER SkinActive Vitamin C Glow Booster Serum Cream, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 18,28
Beschrijving

De Vitamin C Fresh & Bright Glow Booster Sorbet Cream van GARNIER is een hydraterende dagverzorging voor het gezicht die zorgt voor een stralendere en egalere teint.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Actief complex: Bevat 4% niacinamide en vitamine C.
  • Egale teint: Maakt donkere vlekken geleidelijk minder zichtbaar.
  • Lichte textuur: Trekt snel in en voelt niet vet of plakkerig aan.
  • Intensieve verzorging: Hydrateert langdurig en laat de huid licht aanvoelen.

Art. nr.: MUE-C7224500
Inhoud: 85 g
EAN: 3600542662994
Producentnummer: C7224500
Merken: GARNIER
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Vitamin C Fresh & Bright Glow Booster Sorbet Cream