GARNIER Vitamine C Glow Booster Liquid Care, 120 ml

Stralende teint en verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 11,09

(€ 92,42 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Met glycerine, niacinamide & vitamine C
  • Voor een egalere huid

Vaak samen gekocht met GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g

GARNIER Vitamine C Glow Booster Liquid Care, 120 ml € 11,09 (€ 92,42 / L)
GARNIER Salicylic Fresh & Matte Hydraterende Sorbetcrème, 85 g € 5,99 (€ 70,47 / kg)
Totaalprijs: € 17,08
Beschrijving

De GARNIER Vitamine C Glow Booster Liquid Care is een gezichtsserum voor de gevoelige huid dat bijdraagt aan een stralende en egalere huid en een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Ook geschikt voor gevoelige huidtypes.
  • Egale teint: Draagt bij aan een gladdere en egalere uitstraling van de huid.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met 10% glycerine, niacinamide, vitamine C-derivaat en salicylzuur.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk op te nemen in je dagelijkse verzorgingsroutine.

Toepassing: Met een wattenschijfje of je vingers aanbrengen en de oogcontouren vermijden.


Art. nr.: MUE-C7116900
Inhoud: 120 ml
EAN: 3600542628365
Producentnummer: C7116900
Merken: GARNIER
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Frankrijk, fragen@loreal-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor GARNIER Vitamine C Glow Booster Liquid Care

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder