Gengigel Mondspoeling, 150 ml

Medisch hulpmiddel voor dagelijkse tandvleesverzorging en hydratatie

Nieuw!

€ 17,29

(€ 115,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gelijkmatige beschermende film in de mond
  • Voor dagelijkse mondhygiëne & tandvleesverzorging
  • Vegan, glutenvrij & suikervrij

Vaak samen gekocht met Gengigel Tandpasta, 75 ml

Gengigel Mondspoeling, 150 ml € 17,29 (€ 115,27 / L)
Gengigel Tandpasta, 75 ml € 8,19 (€ 109,20 / L)
Totaalprijs: € 25,48
Beschrijving

Voor een goed verzorgde mond vormt de Gengigel Mondspoeling een effectieve aanvulling op je dagelijkse mondhygiëne.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Vormt een beschermende film over het tandvlees
  • Ideaal voor dagelijkse verzorging en verfrissing
  • Vegan, zonder suiker en zonder gluten

Toepassing:

Giet de benodigde hoeveelheid mondspoeling in de meegeleverde maatbeker. Spoel de mond ongeveer 1 tot 2 minuten grondig en spuug de vloeistof vervolgens uit. Voor regelmatige verzorging spoel je 2 tot 3 keer per dag. Bij belast tandvlees wordt aanbevolen om de mondspoeling gedurende 3 tot 4 weken 3 tot 5 keer per dag te gebruiken.

Waarschuwingen en contra-indicaties:

  • Bevat alcohol.

Gedetailleerde productbeschrijving:

Gezond tandvlees vormt de basis voor een prettig gevoel in de mond. Deze mondspoeling bevochtigt het volledige mondslijmvlies gelijkmatig en ondersteunt de weefselstructuur op fysieke wijze. Dankzij het hyaluronzuur wordt het tandvlees intensief gehydrateerd en gekalmeerd, wat vooral na het tandenpoetsen aangenaam is.

De vloeibare textuur bereikt moeiteloos ook plekken in de mond die met een tandenborstel moeilijk toegankelijk zijn. De formule is vegan en vrij van suiker, gluten en lactose. De mondspoeling past moeiteloos in je dagelijkse verzorgingsroutine en helpt het weefsel in de mond soepel te houden.


Art. nr.: XVA-MED-2586872
Inhoud: 150 ml
EAN: 3831061014159
Producentnummer: 2586872
Merken: Gengigel
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Alcohol, Gluten, Lactose, Toegevoegde suiker
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Ingrediënten (INCI)

0,025 % Sodium Hyaluronate, Xylit

Juridische informatie
Fabrikant: Medis GmbH, Campus 21, Europaring F15, 2345, Brunn am Gebirge, Oostenrijk, office@medisaustria.at, defendyl.at/at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gengigel Mondspoeling