Gillette PROGLIDE Scheermes Flexball, 10 stuks

Grondig scheren en optimaal comfort bij elk gebruik

Nieuw!

€ 50,99

(€ 5,10 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor nauwkeurig scheren van het gezicht
  • Flexball past zich aan de contouren aan
  • Vijf mesjes & precisietrimmer

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette PROGLIDE Scheermes Flexball, 10 stuks € 50,99 (€ 5,10 / st.)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 71,48
Beschrijving

Het PROGLIDE Scheermes Flexball van Gillette is een scheermes voor het gezicht dat een grondige en aangename scheerbeurt mogelijk maakt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Flexball-technologie: Past zich aan de gezichtscontouren aan voor een nauwkeurig resultaat.
  • Vijf mesjes: Dicht op elkaar geplaatste mesjes glijden met weinig druk soepel over de huid.
  • Precisietrimmer: Aan de achterkant, ideaal voor moeilijk bereikbare plekken, baardcontouren en bakkebaarden.
  • Lubra-strip: De bredere strip met glijdeeltjes helpt het scheermes over de huid te glijden.
  • Ergonomische handgreep: Ligt optimaal in de hand voor veilig en comfortabel gebruik.

Art. nr.: MUE-16579315
Inhoud: 10 stuks
EAN: 8700216579315
Producentnummer: 16579315
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Peg-115m, Peg-7m, Peg-100, Silicia, Diethylene Glycol Bis-(T-Butyl O-Cresolpropanoate), Tris(2,4-Di-Tert-Butylphenyl)Phosphit, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Bht, 2.4-Di-Tert-Butylphenol

Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette PROGLIDE Scheermes Flexball