Gillette Venus Intimate Scheermes voor Dames, 3 stuks

Zacht scheren van de gevoelige intieme zone

Nieuw!

€ 22,49

(€ 7,50 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige huidzones
  • Geïntegreerd huidbeschermingselement
  • Kleine kop & ergonomisch ontwerp

Vaak samen gekocht met Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks

Gillette Venus Intimate Scheermes voor Dames, 3 stuks € 22,49 (€ 7,50 / st.)
Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze Scheermesjes, 8 stuks € 27,49 (€ 3,44 / st.)
Totaalprijs: € 49,98
Beschrijving

Het Venus Intimate Scheermes voor Dames van Gillette is speciaal ontwikkeld voor het scheren van de intieme zone en beschermt tegen ingegroeide haren en scheerbultjes. Dankzij het doordachte ontwerp is het ideaal voor gevoelige huidzones.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huidbeschermingselement: De mesjes raken de huid nauwelijks voor een zachte scheerbeurt.
  • Compacte kop: Bereikt ook moeilijke plekken moeiteloos.
  • Ergonomische handgreep: Ligt tijdens het gebruik stevig en comfortabel in de hand.
  • Precisietrimmer: Bevindt zich aan de achterkant voor nauwkeurige contouren.
  • Geïntegreerde verzorging: Bevat aloë vera voor aangenaam comfort.

Art. nr.: MUE-30199209
Inhoud: 3 stuks
EAN: 8006530199209
Producentnummer: 30199209
Merken: Gillette
Ingrediënten (INCI)

Peg-7m, Peg-115m, Peg-180m, Peg-100, Silicia, Methyl Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Citric Acid, Tris(Di-T-Butyl) Phosphite, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Maltodextrin, Bht, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Venus Intimate Scheermes voor Dames

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder