Gillette Venus Satin Care Scheergel met Vanillegeur, 200 ml

Soepel glijden en een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 2,99

(€ 14,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de normale huid
  • Subtiele vanillegeur & zacht schuim
  • Bescherming tegen snijwondjes & uitdroging

Vaak samen gekocht met Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks

Gillette Venus Satin Care Scheergel met Vanillegeur, 200 ml € 2,99 (€ 14,95 / L)
Gillette SkinGuard Sensitive Scheermesjes, 4 stuks € 20,49 (€ 5,12 / st.)
Totaalprijs: € 23,48
Beschrijving

De Venus Satin Care Scheergel met Vanillegeur van Gillette is een scheergel voor de normale huid die zacht en veilig scheren mogelijk maakt. De hydraterende formule beschermt de huid tegen uitdroging en laat de huid soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Soepel glijden: Romig, zacht schuim laat het mesje gemakkelijk over de huid glijden.
  • Bescherming tegen irritatie: Helpt de huid tegen snijwondjes en verwondingen te beschermen.
  • Hydraterend: Helpt een droge huid te voorkomen en zorgt voor een fluweelzacht huidgevoel.
  • Aangename geur: Biedt tijdens het gebruik een subtiele vanillegeur.
  • Praktische verpakking: De roestvrije verpakking helpt vlekken in de douche te voorkomen.

Art. nr.: MUE-16964562
Inhoud: 200 ml
EAN: 8700216964562
Producentnummer: 16964562
Merken: Gillette
Toepassing: Bevochtig eerst de huid met water. Verdeel vervolgens een kleine hoeveelheid van het product op de huid. Spoel resten grondig af na het scheren.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Gillette Venus Satin Care Scheergel met Vanillegeur