HYPOAllergenic Bell x Besties Milky Cocktail, 40 g

Lichte gezichtsverzorging voor een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 6,59

(€ 164,75 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Lichte formule trekt snel in
  • Vegan formule met avocado

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

HYPOAllergenic Bell x Besties Milky Cocktail, 40 g € 6,59 (€ 164,75 / kg)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 19,68
Beschrijving

De Bell x Besties Milky Cocktail van HYPOAllergenic is een gezichtsverzorging voor de gevoelige huid die snel geïrriteerd raakt en zorgt voor een verzorgde uitstraling. De lichte formule trekt snel in en laat zich moeiteloos over de huid verdelen zonder een plakkerig gevoel achter te laten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de gevoelige huid die snel geïrriteerd raakt.
  • Lichte textuur: Trekt snel in, laat zich gemakkelijk verdelen en laat geen plakkerig gevoel achter.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat avocado-extract, abrikozenpitolie, aloëverasap en jojobaolie.
  • Optisch effect: Laat de huid er optisch gladder uitzien.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds op de gereinigde huid aanbrengen.


Art. nr.: MUE-H00-2
Inhoud: 40 g
EAN: 5902082570028
Producentnummer: H00 2
Merken: HYPOAllergenic
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Juridische informatie
Fabrikant: Bell Sp.z o.o., Marka Hłaski 7, 05-410, Józefów, Polen, bell.com.pl/de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor HYPOAllergenic Bell x Besties Milky Cocktail

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder