ipuro Essentials Geurkaars Black Bamboo, 125 g

Fris-kruidige interieurgeur met groene en houtachtige noten

Nieuw!

€ 4,09

(€ 32,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Frisse, kruidige geur
  • Groene frisheid & houtachtige nuance
  • Noten van jasmijn, appel & muskus

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Black Bamboo, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Black Bamboo geurkaars van ipuro verspreidt met zijn kruidig-frisse geur een aangenaam aroma in je ruimtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidig-frisse geur: Combineert krachtige frisheid met een houtachtige nuance.
  • Topnoot: Opent met noten van jasmijn en citroen.
  • Hart- en basisnoot: Afgerond met appel, meloen, witte musk en amber.

Art. nr.: MUE-1010034
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001671
Producentnummer: 1010034
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Black Bamboo