ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

Aangename geurkaars voor een behaaglijk gevoel in huis

Nieuw!

€ 4,09

(€ 32,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geur van vanille & sandelhout
  • Topnoot van bergamot & vanille
  • Basisnoot van sandelhout & muskus

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Soft Vanilla geurkaars van ipuro zorgt met haar geurcompositie voor een aangename sfeer en een behaaglijk gevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geurcompositie: Met geurnoten van vanille, sandelhout en zoethout.
  • Topnoot: Opent met accenten van bergamot en vanille.
  • Hartnoot: Ontwikkelt een noot van zoethout en vanille.
  • Basisnoot: Wordt afgerond met sandelhout, vanille en musk.

Art. nr.: MUE-1010033
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001664
Producentnummer: 1010033
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder