ipuro Essentials Geurkaars Time to Glow, 125 g

Oriëntaals-bloemige geurnoten voor in huis

Nieuw!

€ 5,09

(€ 40,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Oriëntaals-bloemige geurnoot
  • Topnoot met bessen & anijs
  • Basisnoot met hout & tonkaboon

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars Time to Glow, 125 g € 5,09 (€ 40,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 22,28
Beschrijving

De Essentials Time to Glow geurkaars van ipuro creëert met haar oriëntaals-bloemige compositie een bijzondere sfeer in je huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Oriëntaals-bloemige geur: Combineert fruitige, bloemige en houtachtige geurnoten in een harmonieuze compositie.
  • Fruitige topnoot: Een combinatie van rode bessen, mandarijn en anijs vormt de eerste geurindruk.
  • Bloemige hartnoot: Oranjebloesem, frangipani en heliotroop vormen het hart van de geur.
  • Warme basisnoot: Cederhout, vanille, patchoeli, kasjmierhout, amber en tonkaboon zorgen voor een warme afronding.

Art. nr.: MUE-1010070
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001732
Producentnummer: 1010070
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars Time to Glow

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder