ipuro Essentials Geurkaars White Lily, 125 g

Geurcompositie met witte bloemen voor in huis

Nieuw!

€ 4,09

(€ 32,72 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zachte, bloemige geurbeleving
  • Topnoot met perzik & klei
  • Hartnoot met lelietje-van-dalen & jasmijn

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

ipuro Essentials Geurkaars White Lily, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials White Lily geurkaars van ipuro zorgt met de geur van witte bloemen voor een zachte, bloemige geurbeleving in je huis.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Topnoot: Ontwikkelt de geur van perzik en klei.
  • Hartnoot: Combineert lelietje-van-dalen, jasmijn en anjer.
  • Basisnoot: Sluit af met witte musk en cederhout.
  • Bloemige geurbeleving: Met de pure geur van witte bloemen.

Art. nr.: MUE-1010032
Inhoud: 125 g
EAN: 4070213001657
Producentnummer: 1010032
Merken: ipuro
Waarschuwingen: Laat kaarsen niet zonder toezicht branden!
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Geurkaars White Lily