ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml

Subtiele geur voor je ruimtes

Nieuw!

€ 17,19

(€ 85,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Subtiel & licht poederachtig
  • Met een vanillenoot

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields, 200 ml € 17,19 (€ 85,95 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 21,28
Beschrijving

De Essentials Cotton Fields huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat voor een subtiele geurbeleving in je ruimtes zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huisparfum met geurstokjes: Verspreidt de geur gelijkmatig in de ruimte.
  • Subtiel en licht poederachtig: Heeft een ingetogen geurkarakter.
  • Fijne vanillenoot: Bevat een subtiele nuance van vanille.

Art. nr.: MUE-1010010
Inhoud: 200 ml
EAN: 4070213003682
Producentnummer: 1010010
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Cotton Fields

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder