ipuro Essentials Interieurgeur Lavender Touch, 100 ml

Aangename geursfeer voor in huis

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Met lavendelgeur
  • Subtiel frisse noten & citrusgeuren

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Lavender Touch, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 14,18
Beschrijving

De Essentials Lavender Touch huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat je ruimtes een aangename geur geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huisparfum met geurstokjes: Maakt een eenvoudige en gelijkmatige geurverspreiding mogelijk.
  • Lavendelnoot: Met de karakteristieke geur van lavendel.
  • Frisse nuances: Gecombineerd met subtiele frisse noten en citrusgeuren.

Art. nr.: MUE-1010009
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213003583
Producentnummer: 1010009
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Lavender Touch