ipuro Essentials Interieurgeur Soft Vanilla Geschenkverpakking, 100 ml

Aangename geursfeer voor in huis

Nieuw!

€ 11,09

(€ 110,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Met vanille- & sandelhoutnoten
  • Met fijne zoethoutnoten

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Soft Vanilla Geschenkverpakking, 100 ml € 11,09 (€ 110,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Essentials Soft Vanilla huisparfum geschenkverpakking van ipuro bevat een huisparfum met geurstokjes dat voor een aangename geurbeleving in je woonruimtes zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Praktisch in gebruik: De geur van het huisparfum wordt eenvoudig via de geurstokjes verspreid.
  • Zoete geur: Bevat zachte en warme vanillenoten.
  • Harmonieuze compositie: Gecombineerd met elegant sandelhout en zoethoutnoten.

Art. nr.: MUE-1020015
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213002180
Producentnummer: 1020015
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Soft Vanilla Geschenkverpakking