ipuro Essentials Interieurgeur Time for a Hug, 100 ml

Zachte geur voor een gezellig thuis

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonruimtes & thuis
  • Vanillekoekjes & rode bessen
  • Met praktische geurstokjes

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Time for a Hug, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 14,18
Beschrijving

De Essentials Time for a Hug huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat je woonruimtes een aangename geursfeer geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zoete geur: Geeft de ruimte de geur van vanillekoekjes en rode bessen.
  • Topnoot: Opent met bergamot en vanille.
  • Hart- en basisnoot: Combineert amber en cederhout in de hartnoot met vanille, musk en amandel in de basisnoot.
  • Praktisch in gebruik: De geurstokjes verspreiden de geur gelijkmatig in de omgeving.

Art. nr.: MUE-1010063
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213004115
Producentnummer: 1010063
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Time for a Hug