ipuro Essentials Interieurgeur Time to Party, 100 ml

Aangename geurnoot voor sfeervolle momenten

Nieuw!

€ 10,09

(€ 100,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Karamelachtige, fruitige geurnoot
  • Gelijkmatige geurverspreiding

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur Time to Party, 100 ml € 10,09 (€ 100,90 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 14,18
Beschrijving

De Essentials Time to Party huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat je ruimtes aangenaam parfumeert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huisparfum met geurstokjes: Verspreidt de geur gelijkmatig in de ruimte.
  • Karamelachtige, fruitige geur: Geeft je ruimtes een bijzonder geurkarakter.

Art. nr.: MUE-1010064
Inhoud: 100 ml
EAN: 4070213004122
Producentnummer: 1010064
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur Time to Party