ipuro Essentials Interieurgeur White Lily, 50 ml

Zachte bloemige geurnoot voor je ruimtes

Nieuw!

€ 6,09

(€ 121,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisparfum met geurstokjes
  • Geurnoot van witte bloemen
  • Zachte, bloemige geurbeleving

Vaak samen gekocht met ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g

ipuro Essentials Interieurgeur White Lily, 50 ml € 6,09 (€ 121,80 / L)
ipuro Essentials Geurkaars Soft Vanilla, 125 g € 4,09 (€ 32,72 / kg)
Totaalprijs: € 10,18
Beschrijving

De Essentials White Lily huisparfum van ipuro is een huisparfum met geurstokjes dat voor een zachte, bloemige geurbeleving in je ruimtes zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Huisparfum met geurstokjes: Verspreidt de geur gelijkmatig in de ruimte.
  • Geur van witte bloemen: Geeft je ruimtes een aangename geur.
  • Zachte, bloemige geurbeleving: Zorgt voor een subtiele geursfeer.

Art. nr.: MUE-1020005
Inhoud: 50 ml
EAN: 4070213001916
Producentnummer: 1020005
Merken: ipuro
Juridische informatie
Fabrikant: Gries Deco Company GmbH, Boschstraße 7, 63843, Niedernberg, Duitsland, www.ipuro.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ipuro Essentials Interieurgeur White Lily