Jean&Len Body Milk Coco Barrier Boost Ceramide Complex/Kokosolie, 250 ml

Rijke verzorging en een soepel huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 4,59

(€ 18,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droge tot zeer droge huid
  • Exotisch-zachte kokosgeur
  • Formule die de huidbarrière versterkt

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Body Milk Coco Barrier Boost Ceramide Complex/Kokosolie, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 7,78
Beschrijving

De Body Milk Coco Barrier Boost Ceramide Complex/Kokosolie van Jean&Len is een bodymilk voor droge tot zeer droge huid met een formule die de huidbarrière versterkt. De rijke verzorgingsformule ondersteunt het natuurlijke herstelvermogen van de huid en geeft een merkbaar verzorgd en soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droge huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van droge tot zeer droge huid.
  • Verzorgende ingrediënten: Formule met Ceramide Complex CLR™, kokosolie, cica en havermelkextract.
  • Aangenaam huidgevoel: De rijke textuur trekt snel in, plakt niet en laat een exotisch-zachte kokosgeur achter.
  • Doordachte formule: Vegan samenstelling zonder siliconen en parabenen.

Art. nr.: MUE-2800101410
Inhoud: 250 ml
EAN: 4262500780363
Producentnummer: 2800101410
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Isopropyl Palmitate, Glycerin, Polyglyceryl-4 Diisostearate/ Polyhydroxystearate/Sebacate, Zinc Sulfate, Panthenol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Pentylene Glycol, Phospholipids, Sphingolipids, Centella Asiatica Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Avena Sativa (Oat) Bran, Tocopherylacetat, Helianthus Annus Seed Cera, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Ascorbyl Palmitate, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Sodium Chloride, Sodium Citrate, P-Anisic Acid

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Body Milk Coco Barrier Boost Ceramide Complex/Kokosolie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder