Jean&Len Body Treatment Peony/Lychee, 200 ml

Soepel huidgevoel en snelle verzorging

Nieuw!

€ 10,09

(€ 50,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse lichaamsverzorging
  • Met pioenroos- & lycheegeur
  • Met shea- & cacaoboter

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Body Treatment Peony/Lychee, 200 ml € 10,09 (€ 50,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Body Treatment Peony/Lychee van Jean&Len is een lichaamsverzorging voor dagelijks gebruik die de huid soepel laat aanvoelen. De formule met sheaboter, cacaoboter en vitamine E geeft een aangenaam verzorgd huidgevoel en een subtiele geur van pioenroos en lychee.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat sheaboter, cacaoboter en vitamine E voor een soepel huidgevoel.
  • Zachte geur: Laat een subtiele, zacht-zoete geur van pioenroos en lychee achter.
  • Trekt snel in: Laat zich moeiteloos over de huid verdelen, zacht inmasseren en trekt snel in.
  • Zonder toevoegingen: Zonder parabenen, siliconen, microplastics, minerale oliën en ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-2800100530
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262401731037
Producentnummer: 2800100530
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Body Treatment Peony/Lychee

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder