Jean&Len Dagcrème SPF30, 50 ml

Dagelijkse bescherming tegen huidveroudering door licht en verzorging

Nieuw!

€ 13,09

(€ 261,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Met fytocollageen & peptiden
  • SPF 30-bescherming tegen UVA & UVB

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Jean&Len Dagcrème SPF30, 50 ml € 13,09 (€ 261,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 20,68
Beschrijving

De Dagcrème SPF30 van Jean&Len is een gezichtsverzorging voor elk huidtype die voor een verzorgd huidbeeld zorgt. De crème biedt dagelijkse bescherming tegen UVA- en UVB-straling en beschermt tegen vroegtijdige huidveroudering door blootstelling aan licht.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geïntegreerde UV-bescherming: Biedt SPF 30 ter bescherming tegen UVA- en UVB-straling en vroegtijdige huidveroudering door blootstelling aan licht.
  • Verzorgende formule: Bevat een fytocollageencomplex (1%) met plantaardig collageen en een peptidecomplex (2,5%) met tripeptide-5.
  • Minimalistische formule: De parfumvrije en vegan samenstelling bevat geen siliconen, parabenen, minerale olie en alcohol.
  • Aangename textuur: Heeft een middelrijke textuur en laat zich gemakkelijk op het gezicht aanbrengen en inmasseren.

Art. nr.: MUE-2800109231
Inhoud: 50 ml
EAN: 4262401734984
Producentnummer: 2800109231
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Triazone, Cetyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Arginin, Cellulose, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Daucus Carota Sativa Root Extract, Glycine Max (Soybean) Seed Extract, Oryza Sativa Extract, Panax Ginseng Root Extract, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol (Vitamin E), Palmitoyl Tripeptide-5, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxyde, Pantolactone, Citric Acid, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Dagcrème SPF30

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder