Jean&Len Dieptereinigende Hoofdhuidpeeling Grapefruit & Spirulina Purify my hair, 200 ml

Milde dieptereiniging en frisheid voor de hoofdhuid

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Met appelazijn & spirulina
  • Verwijdert stylingresten

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Dieptereinigende Hoofdhuidpeeling Grapefruit & Spirulina Purify my hair, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Dieptereinigende Hoofdhuidpeeling Grapefruit & Spirulina Purify my hair van Jean&Len verwijdert stylingresten en ophopingen op milde wijze van de hoofdhuid. De peeling is geschikt voor elk haartype en zorgt voor frisheid, reinheid en een schoon gevoel op de hoofdhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert stylingresten en ophopingen op milde wijze van de hoofdhuid.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met appelazijn, niacinamide, spirulina en Pink Grapefruit-extract.
  • Fruitige peelingdeeltjes: Bevat peelingdeeltjes van abrikozenpitpoeder.
  • Vegan verzorging: Biedt een vegan verzorgingsformule voor een verzorgde uitstraling van haar en hoofdhuid.

Let op bij gebruik: Zacht in de vochtige hoofdhuid masseren en grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-2925000025
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262500782008
Producentnummer: 2925000025
Merken: Jean&Len
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige hoofdhuid en goed inmasseren met zachte bewegingen. Na een paar minuten grondig uitspoelen en je haar wassen met shampoo.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Dieptereinigende Hoofdhuidpeeling Grapefruit & Spirulina Purify my hair