Jean&Len Douchecrème Cassis Flower Miracle Cassis/Witte Bloem, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel en zacht huidgevoel

Nieuw!

€ 3,59

(€ 14,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droge huid
  • Geur van cassis & witte bloemen
  • Zonder siliconen & parabenen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Douchecrème Cassis Flower Miracle Cassis/Witte Bloem, 250 ml € 3,59 (€ 14,36 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 8,18
Beschrijving

De Douchecrème Cassis Flower Miracle Cassis/Witte Bloem van Jean&Len is een crèmige doucheverzorging voor droge huid die mild reinigt. De rijke formule geeft een soepel en zacht huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droge huid: De formule is speciaal afgestemd op de behoeften van droge huid.
  • Milde formule: Milde tensiden zorgen voor een zachte lichaamsreiniging.
  • Geselecteerde ingrediënten: Bevat cassisextract, jasmijnbloesemextract, panthenol en vitamine E.
  • Aangename geur: Biedt een geur van cassis en witte bloemen.
  • Zonder toevoegingen: Formule zonder siliconen en parabenen, pH-huidneutraal en vegan.

Art. nr.: MUE-2800101412
Inhoud: 250 ml
EAN: 4262401737961
Producentnummer: 2800101412
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Douchecrème Cassis Flower Miracle Cassis/Witte Bloem