Jean&Len Express Handcrème Biologische Kamille & Olijfolie Vegan, 75 ml

Snelle handverzorging voor een zacht en verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 1,99

(€ 26,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor belaste handen
  • Met biologische kamille & olijfolie
  • Trekt snel in zonder vettig laagje

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml

Jean&Len Express Handcrème Biologische Kamille & Olijfolie Vegan, 75 ml € 1,99 (€ 26,53 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Bodylotion, 250 ml € 4,59 (€ 18,36 / L)
Totaalprijs: € 6,58
Beschrijving

De Express Handcrème Biologische Kamille & Olijfolie Vegan van Jean&Len is een snel intrekkende verzorging voor belaste handen. De soepele textuur laat zich moeiteloos verdelen en zorgt voor een zacht en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Trekt snel in: Trekt bijzonder snel in zonder een vettig laagje achter te laten.
  • Verzorgende formule: Formule met biologische kamille, olijfolie, panthenol en bisabolol.
  • Zachte handen: Geeft een aangenaam huidgevoel en ondersteunt een verzorgde uitstraling.
  • Zonder toevoegingen: Zonder siliconen, parabenen, paraffinen, nanodeeltjes en PFA's.
  • Vegan verzorging: Vegan formule met een subtiele geur.

Art. nr.: MUE-2800101064
Inhoud: 75 ml
EAN: 4262401736162
Producentnummer: 2800101064
Merken: Jean&Len
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Express Handcrème Biologische Kamille & Olijfolie Vegan