Jean&Len Glow Booster Serum, 30 ml

Frisse uitstraling en egaler huidbeeld voor je dagelijkse verzorging

Nieuw!

€ 11,09

(€ 369,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vitamine C & resveratrol
  • Voor een egaler huidbeeld

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Glow Booster Serum, 30 ml € 11,09 (€ 369,67 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 23,38
Beschrijving

Het Glow Booster Serum van Jean&Len is een gezichtsserum voor een doffe en vale huid dat voor een frisse uitstraling en een egaler huidbeeld zorgt. De melkachtige emulsie biedt antioxidatieve bescherming en is geschikt voor elk huidtype.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Frisse uitstraling: Geeft een doffe en vale huid een egaler huidbeeld.
  • Antioxidatief complex: Formule met 2,0% vitamine C en 2,0% resveratrolcomplex beschermt tegen vrije radicalen en externe invloeden.
  • Zachte textuur: De lichte, melkachtige emulsie is samengesteld zonder parfum, siliconen, parabenen en minerale oliën en laat zich moeiteloos verdelen.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Let op bij gebruik: 's Ochtends en 's avonds op de gereinigde huid aanbrengen en zacht inmasseren. Overdag wordt daarnaast het gebruik van een zonbeschermingsfactor aanbevolen.


Art. nr.: MUE-2800109235
Inhoud: 30 ml
EAN: 4262401735103
Producentnummer: 2800109235
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Resveratrol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Microcrystalline Cellulose, Alcohol, Myristyl Glucoside, Cetearylalcohol, Lecithin, Sclerotium Gum, Ethylhexylglycerin, Behentrimoniumchloride, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Glyceryl Glucoside, Isoniacinamide, Potassium Phosphate

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Glow Booster Serum