Jean&Len Hand & Body Balm Bergamot Cedarwood, 500 ml

Verzorgende balsem voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 20,18 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor vochtarme huid
  • Met biologische arganolie & sheaboter
  • Geur van bergamot & cederhout

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Hand & Body Balm Bergamot Cedarwood, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 13,28
Beschrijving

De Hand & Body Balm Bergamot Cedarwood van Jean&Len is een verzorging voor handen en lichaam die speciaal is ontwikkeld voor een vochtarme huid. De formule trekt snel in en geeft een aangenaam en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat biologische arganolie, sheaboter en vitamine E voor een vochtarme huid.
  • Trekt snel in: Trekt snel in zonder een vettig laagje achter te laten.
  • Aangename geur: Biedt een geurbeleving van bergamot en cederhout.
  • Eenvoudig in gebruik: De praktische pompdispenser maakt eenvoudig doseren mogelijk.
  • Doordachte formule: Geproduceerd zonder parabenen en siliconen voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-2800100532
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262401731754
Producentnummer: 2800100532
Merken: Jean&Len
Huidtype: Droge huid
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hand & Body Balm Bergamot Cedarwood