Jean&Len Huisgeur Waterlily, 100 ml

Gereguleerde geurverspreiding en langdurige frisheid voor thuis

Nieuw!

€ 9,09

(€ 90,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Huisgeur met geurstokjes
  • Bloemig-frisse geur van lotus & waterlelie
  • Langdurige geurbeleving voor thuis

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Huisgeur Waterlily, 100 ml € 9,09 (€ 90,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 13,68
Beschrijving

De Huisgeur Waterlily van Jean&Len zorgt met geurstokjes voor een langdurige geurbeleving in huis. De bloemig-frisse geur van lotus & waterlelie creëert een aangename sfeer.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige geur: Biedt een geurbeleving tot 6 weken.
  • Regelbare intensiteit: De geurintensiteit kan via het aantal rotanstokjes individueel worden geregeld.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.
  • Minimalistisch design: De flacon past met zijn eenvoudige uitstraling in elke ruimte.

Let op bij gebruik: Het wordt aanbevolen om de stokjes om te draaien voor een gelijkmatige geurafgifte.


Art. nr.: MUE-2800609320
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262401737046
Producentnummer: 2800609320
Merken: Jean&Len
Samenstelling

alcohol, water, geurolie

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Huisgeur Waterlily