Jean&Len Hydrating Booster Serum, 30 ml

Verzorgend gezichtsserum voor een frisse uitstraling

Nieuw!

€ 11,09

(€ 369,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Lichte & transparante textuur
  • Met hyaluronzuur & polyglutaminezuur

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Hydrating Booster Serum, 30 ml € 11,09 (€ 369,67 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 23,38
Beschrijving

Het Hydrating Booster Serum van Jean&Len is een gezichtsserum voor elk huidtype dat je huid een verzorgde en frisse uitstraling geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: De lichte, transparante textuur is geschikt voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds.
  • Werkstoffencomplex: Bevat 0,2% multimoleculair hyaluronzuur en 0,5% polyglutaminezuur.
  • Zonder toevoegingen: De formule bevat geen geurstoffen, siliconen, parabenen en minerale oliën.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Let op bij gebruik: Eenvoudig op het gereinigde gezicht aanbrengen en zacht inmasseren. 's Ochtends wordt na gebruik een zonbeschermingsfactor aanbevolen.


Art. nr.: MUE-2800109236
Inhoud: 30 ml
EAN: 4262401735134
Producentnummer: 2800109236
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hydrating Booster Serum