Jean&Len Hydrating Liquid Toner, 150 ml

Milde voorbereiding en verzorging voor je dagelijkse routine

Nieuw!

€ 10,09

(€ 67,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met panthenol, niacinamide & hyaluronzuur
  • Parfumvrije & vegan formule

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Hydrating Liquid Toner, 150 ml € 10,09 (€ 67,27 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 22,38
Beschrijving

De Hydrating Liquid Toner van Jean&Len is een gezichtstoner voor elk huidtype die je huid voorbereidt op de volgende verzorgingsstappen. De vloeibare textuur trekt snel in en geeft een aangenaam en soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Combinatie van werkstoffen: Bevat 5,2% panthenol, 5,0% niacinamide en hyaluronzuur.
  • Parfumvrije formule: Vegan formule zonder kunstmatige kleur- of geurstoffen, siliconen, parabenen en minerale olie.
  • Milde verzorging: Is mild voor het huidmicrobioom en verstopt de poriën niet.

Let op bij gebruik: 's Ochtends en 's avonds op de gereinigde huid gebruiken. Vermijd daarbij de oogcontouren; afspoelen is niet nodig.


Art. nr.: MUE-2800109242
Inhoud: 150 ml
EAN: 4262401737213
Producentnummer: 2800109242
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Hydrating Liquid Toner