Jean&Len Krullencrème curl me up Rijstwater/Acaibes, 100 ml

Soepel haargevoel en eenvoudig opfrissen

Nieuw!

€ 4,99

(€ 49,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend & krullend haar
  • Geeft definitie & veerkracht
  • Met rijstwater & acaibes

Vaak samen gekocht met Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml

Jean&Len Krullencrème curl me up Rijstwater/Acaibes, 100 ml € 4,99 (€ 49,90 / L)
Jean&Len Groene Thee & Limoen Fresh Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Krullencrème curl me up Rijstwater/Acaibes van Jean&Len is ontwikkeld voor golvend en krullend haar en geeft definitie en veerkracht. De formule ondersteunt de haarstructuur en zorgt voor een soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor golven & krullen: Ondersteunt de haarstructuur en geeft definitie en veerkracht.
  • Verzorgende formule: Bevat rijstwater, acaibesextract, sheaboter, macadamiaolie en kokosolie.
  • Soepel resultaat: Geeft een aangenaam haargevoel zonder siliconen en parabenen.
  • Vegan formule: Volledig zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Veelzijdig te gebruiken: Ook ideaal om krullen op te frissen.

Let op bij gebruik: Op handdoekdroog of droog haar gebruiken; als leave-in-product hoeft de crème niet te worden uitgespoeld.


Art. nr.: MUE-2900100217
Inhoud: 100 ml
EAN: 4262401738616
Producentnummer: 2900100217
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf een kleine hoeveelheid in de handpalmen en werk in het haar.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Krullencrème curl me up Rijstwater/Acaibes