Jean&Len Krullenmousse Curling Mousse curl me up, 200 ml

Levendige veerkracht en definitie voor je haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 24,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor krullend haar
  • Levendige veerkracht voor krullen
  • Vegan & zonder siliconen of sulfaten

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

Jean&Len Krullenmousse Curling Mousse curl me up, 200 ml € 4,99 (€ 24,95 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 18,08
Beschrijving

De Krullenmousse Curling Mousse curl me up van Jean&Len is een stylingmousse voor krullend haar die je krullen levendige veerkracht geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Levendige veerkracht: Geeft je krullen definitie en veerkracht.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Zorgvuldige formule: Zonder siliconen, parabenen, minerale olie, wassen en sulfaten.
  • Lichte textuur: De formule is olie- en vetvrij en bevat geen uitdrogende alcohol.

Art. nr.: MUE-2900100241
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262500781124
Producentnummer: 2900100241
Merken: Jean&Len
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Krullenmousse Curling Mousse curl me up

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder