Jean&Len Peeling Gel Cleanser, 125 ml

Milde gezichtsreiniging met een licht peelingeffect

Nieuw!

€ 7,09

(€ 56,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met 2% PHA & 1,5% AHA
  • Milde chemische reiniging

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Peeling Gel Cleanser, 125 ml € 7,09 (€ 56,72 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 19,38
Beschrijving

De Peeling Gel Cleanser van Jean&Len biedt een milde gezichtsreiniging voor elk huidtype. De parfumvrije formule combineert een zachte reiniging met een mild peelingeffect voor dagelijks gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde zurenformule: Bevat 2,0% PHA en 1,5% AHA voor een milde chemische reiniging.
  • Reinigt de huid: Verwijdert dode huidschilfers en ondersteunt het vernieuwingsproces.
  • Verzorgende ingrediënten: Verrijkt met panthenol en aloë vera voor een fris huidgevoel.
  • Vegan formule: Vrij van ingrediënten van dierlijke oorsprong en vrij van parabenen, siliconen, minerale olie en microplastics.

Let op bij gebruik: Op de vochtige huid aanbrengen, zacht inmasseren en met lauwwarm water afspoelen. Vermijd daarbij de oogcontouren. Bij regelmatig gebruik wordt overdag het gebruik van een zonbeschermingsfactor aanbevolen.


Art. nr.: MUE-2800109241
Inhoud: 125 ml
EAN: 4262401737190
Producentnummer: 2800109241
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in het bevochtigde gezicht met cirkelvormige bewegingen, vermijd het gebied rond de ogen en de mond en spoel daarna zorgvuldig af. Gebruik maximaal 1-2 keer per week.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Peeling Gel Cleanser