Jean&Len Refreshing Gel Cleanser, 125 ml

Grondige reiniging voor een schoon en verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 4,59

(€ 36,72 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Met 10% aloë vera & 5% glycerine
  • Milde & effectieve gezichtsreiniging

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Jean&Len Refreshing Gel Cleanser, 125 ml € 4,59 (€ 36,72 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 16,88
Beschrijving

De Refreshing Gel Cleanser van Jean&Len zorgt voor een milde en effectieve gezichtsreiniging en is geschikt voor elk huidtype. De formule verwijdert make-up en vuildeeltjes betrouwbaar en geeft een schoon en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor dagelijks gebruik bij elk huidtype.
  • Grondige reiniging: Verwijdert make-up en vuildeeltjes mild van de huid.
  • Verzorgende formule: Bevat 10% aloë vera, 5% glycerine, hyaluronzuur en panthenol.
  • Milde tensiden: Reinigt zacht met milde reinigende stoffen.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong en zonder parfum, parabenen, siliconen en minerale olie.

Let op: Vermijd de oogcontouren tijdens het gebruik.


Art. nr.: MUE-2800109240
Inhoud: 125 ml
EAN: 4262401737176
Producentnummer: 2800109240
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Refreshing Gel Cleanser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder