Jean&Len Roomspray Rosemary/Ginger, 500 ml

Aangename huisgeur voor een uitnodigende sfeer

Nieuw!

€ 16,19

(€ 32,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle woonruimtes
  • Kruidig-frisse geur van rozemarijn & gember
  • Vegan formule zonder microplastics

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Roomspray Rosemary/Ginger, 500 ml € 16,19 (€ 32,38 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 19,38
Beschrijving

De Roomspray Rosemary/Ginger van Jean&Len is geschikt voor alle woonruimtes en zorgt voor een aangename geursfeer. De spray laat een langdurige, subtiele geur in de ruimte achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kruidige frisheid: Verspreidt een kruidig-frisse geur van rozemarijn en gember.
  • Gerichte toepassing: Met de sprayflacon kun je eenvoudig rechtstreeks in de lucht sprayen.
  • Doordachte formule: De vegan formule bevat geen microplastics.

Art. nr.: MUE-2925000100
Inhoud: 500 ml
EAN: 4262500783333
Producentnummer: 2925000100
Merken: Jean&Len
Samenstelling

< 30 % ethanol, 15 - 30 % parfum, alcohol denat., aqua, parfum, ethanol, citral, dipenteen, linalool, d-carvon, linalylacetaat, beta-pineen, alfa-pineen, 1,8-cineol

Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Roomspray Rosemary/Ginger