Jean&Len Shower Soufflé Peony/Lychee, 200 ml

Milde lichaamsreiniging voor een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 7,09

(€ 35,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normale huid
  • Gel-to-mousse-textuur & bloemige geur
  • Met plantaardige oliën & vitamine E

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

Jean&Len Shower Soufflé Peony/Lychee, 200 ml € 7,09 (€ 35,45 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De Shower Soufflé Peony/Lychee van Jean&Len is een doucheschuim voor normale huid dat je lichaam mild reinigt. De gel-to-mousse-textuur verandert bij contact met water in een romig schuim en geeft een aangenaam en verzorgd huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de normale lichaamshuid op milde wijze.
  • Gel-to-mousse-technologie: Verandert de gel bij contact met water in een romig schuim.
  • Verzorgende oliën: Bevat amandelolie, jojobaolie, arganolie, babassuolie en vitamine E.
  • Aangename geur: Geeft tijdens het reinigen een bloemig-fruitige geur van pioenroos en lychee.
  • Vegan formule: Zonder parabenen, siliconen, minerale oliën, kleurstoffen en alcohol.

Art. nr.: MUE-2925000091
Inhoud: 200 ml
EAN: 4262500783227
Producentnummer: 2925000091
Merken: Jean&Len
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Shower Soufflé Peony/Lychee