Jean&Len Ultimate Glow Crème, 50 ml

Verzorgende dagverzorging voor een egaler huidbeeld

Nieuw!

€ 11,09

(€ 221,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vitamine C & provitamine B5
  • Soepel gevoel & verzorgde uitstraling

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

Jean&Len Ultimate Glow Crème, 50 ml € 11,09 (€ 221,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 18,68
Beschrijving

De Ultimate Glow Crème van Jean&Len is een rijke dagverzorging voor het gezicht die geschikt is voor elk huidtype. De crème geeft je huid een soepel gevoel en zorgt voor een stralende uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgend complex: Bevat 4% vitamine C en 1,3% provitamine B5 ter ondersteuning van een egaler huidbeeld.
  • Rijke formule: Met sheaboter, panthenol, hyaluronzuur en plantaardige glycerine ter ondersteuning van het natuurlijke herstel van de huid.
  • Antioxidatieve bescherming: Biedt beschermende eigenschappen tegen externe invloeden.
  • Vegan formule: Geproduceerd zonder parfum, alcohol, parabenen, siliconen of minerale olie.

Let op bij gebruik: 's Ochtends en 's avonds gebruiken. Bij gebruik overdag daarnaast een zonbeschermingsfactor aanbrengen.


Art. nr.: MUE-2800109230
Inhoud: 50 ml
EAN: 4262401734953
Producentnummer: 2800109230
Merken: Jean&Len
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Ultimate Glow Crème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder