Jean&Len Vloeibare Zeep Bergamot Cedarwood, 250 ml

Milde reiniging en verzorgd huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 4,29

(€ 17,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor handen & lichaam
  • Citrusachtig-bittere geur & panthenol
  • Praktische pompdispenser & navulbaar

Vaak samen gekocht met Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk, 500 ml

Jean&Len Vloeibare Zeep Bergamot Cedarwood, 250 ml € 4,29 (€ 17,16 / L)
Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De Vloeibare Zeep Bergamot Cedarwood van Jean&Len reinigt je handen mild en zorgt voor een aangenaam en verzorgd huidgevoel. De formule kan ook als douchegel worden gebruikt en laat een citrusachtig-bittere geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid zacht met een licht schuim.
  • Citrusachtig-bittere geur: Verspreidt een geur van bergamot en cederhout.
  • Verzorgende formule: Bevat panthenol voor een aangenaam huidgevoel.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor het reinigen van de handen en als douchegel.
  • Praktisch in gebruik: De pompdispenser maakt eenvoudig doseren mogelijk en de fles is navulbaar.

Art. nr.: MUE-2902101032
Inhoud: 250 ml
EAN: 4262401736681
Producentnummer: 2902101032
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Vloeibare Zeep Bergamot Cedarwood