Jean&Len Vloeibare Zeep Lemon Verbena Mint, 250 ml

Milde reiniging en verzorgd huidgevoel voor dagelijks gebruik

Nieuw!

€ 4,29

(€ 17,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 3 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor handen & lichaam
  • Geur van citroenverbena & munt
  • Met panthenol & lipidenaanvullend

Vaak samen gekocht met Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk, 500 ml

Jean&Len Vloeibare Zeep Lemon Verbena Mint, 250 ml € 4,29 (€ 17,16 / L)
Jean&Len Hand & Body Cleanser Arabica/Musk, 500 ml € 10,09 (€ 20,18 / L)
Totaalprijs: € 14,38
Beschrijving

De Vloeibare Zeep Lemon Verbena Mint van Jean&Len reinigt handen en lichaam mild en is geschikt voor dagelijks gebruik. De zeep vormt een licht schuim dat een schoon en verzorgd huidgevoel achterlaat.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt handen en lichaam op milde wijze voor een schoon gevoel.
  • Verzorgende formule: Bevat panthenol en lipidenaanvullende stoffen voor een verzorgd huidgevoel.
  • Verfrissende geur: Laat een aangename geur van citroenverbena en munt achter.
  • Praktisch in gebruik: De praktische pompdispenser maakt eenvoudig doseren mogelijk en de fles is navulbaar.

Art. nr.: MUE-2902101033
Inhoud: 250 ml
EAN: 4262401736728
Producentnummer: 2902101033
Merken: Jean&Len
Juridische informatie
Fabrikant: Jean&Len GmbH, Hesselbühl 5, 88630, Pfullendorf, Duitsland, www.jeanlen.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Jean&Len Vloeibare Zeep Lemon Verbena Mint

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder