KORRES After Sun Aloe Vera Bodymilk, 150 ml

Lichte verzorging en een soepel huidgevoel na het zonnen

Nieuw!

€ 23,99

(€ 159,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met aloëvera- & goudsbloemextract
  • Met verzorgende avocado-olie & vitaminen

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES After Sun Aloe Vera Bodymilk, 150 ml € 23,99 (€ 159,93 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 40,08
Beschrijving

De After Sun Aloe Vera Bodymilk van KORRES is een lichte verzorging voor elk huidtype, speciaal ontwikkeld voor gebruik na het zonnen. De bodymilk geeft een vochtarme huid een verzorgde uitstraling en laat zich moeiteloos verdelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor de verzorging na het zonnen.
  • Eenvoudige toepassing: De lichte textuur laat zich moeiteloos over de huid verdelen.
  • Waardevolle ingrediënten: Bevat aloëvera-extract, goudsbloemextract, verzorgende avocado-olie en vitaminen.

Art. nr.: MUE-21009841
Inhoud: 150 ml
EAN: 5203069112218
Producentnummer: 21009841
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES After Sun Aloe Vera Bodymilk