KORRES Almond & Linseed Haarmasker, 125 ml

Intensieve kleurbescherming en verzorging voor belast haar

Nieuw!

€ 17,69

(€ 141,52 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 125 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & behandeld haar
  • Met amandel- & lijnzaadextracten
  • Helpt de haarkleur te behouden

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Almond & Linseed Haarmasker, 125 ml € 17,69 (€ 141,52 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 33,78
Beschrijving

Het Almond & Linseed Haarmasker van KORRES is een verzorging voor gekleurd en chemisch behandeld haar. Het geeft je haar een verzorgde uitstraling en helpt de haarkleur te behouden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kleurbescherming: Helpt vroegtijdig vervagen van de haarkleur te voorkomen en ondersteunt het behoud van de kleurintensiteit.
  • Verzorgende formule: Bevat amandel- en lijnzaadextracten, zonnebloem en Griekse bergthee en is rijk aan polyfenolen.
  • Bescherming tegen invloeden: Helpt het haar te beschermen tegen de effecten van wassen, styling en zonnestraling.

Toepassing: Na het wassen op vochtig haar aanbrengen, 1-2 minuten laten inwerken en vervolgens grondig met water uitspoelen.


Art. nr.: MUE-21000945
Inhoud: 125 ml
EAN: 5203069040511
Producentnummer: 21000945
Merken: KORRES
Haartype: Gekleurd haar
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Almond & Linseed Haarmasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder