KORRES Aloe & Dittany Shampoo, 250 ml

Milde reiniging en verzorging van het haar voor elke dag

Nieuw!

€ 14,09

(€ 56,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor normaal haar & dagelijks gebruik
  • Met aloë, proteïnen & aminozuren
  • Verbetert de elasticiteit van het haar

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml

KORRES Aloe & Dittany Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml € 12,66 (€ 63,30 / L)
Totaalprijs: € 26,75
Beschrijving

De Aloe & Dittany Shampoo van KORRES is een vloeibare shampoo voor de milde reiniging van normaal haar. De milde samenstelling is ideaal voor dagelijks gebruik.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde formule: Milde samenstelling met reinigende en verzorgende bestanddelen.
  • Waardevolle ingrediënten: Met aloë, proteïnen, aminozuren en Kretenzische dittany voor de hoofdhuid.
  • Sterker haar: Ondersteunt de balans van haar en hoofdhuid en verbetert de elasticiteit van het haar.

Art. nr.: MUE-21000940
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069040689
Producentnummer: 21000940
Merken: KORRES
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Aloe & Dittany Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder