KORRES Athenian Grooming Reinigingsgel voor Gezicht en Baard, 250 ml

Milde reiniging en frisheid voor gezicht en baard

Nieuw!

€ 20,49

(€ 81,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & mannenhuid
  • Met duizendbladextract & salicylzuur
  • Reinigt mild zonder uit te drogen

Vaak samen gekocht met BROOKLYN SOAP COMPANY Baardolie, 50 ml

KORRES Athenian Grooming Reinigingsgel voor Gezicht en Baard, 250 ml € 20,49 (€ 81,96 / L)
BROOKLYN SOAP COMPANY Baardolie, 50 ml € 8,69 (€ 173,80 / L)
Totaalprijs: € 29,18
Beschrijving

De Athenian Grooming Reinigingsgel voor Gezicht en Baard van KORRES biedt een milde reiniging voor de mannenhuid en elk huidtype. De gel verwijdert onzuiverheden op milde wijze zonder de huid uit te drogen en laat een aangenaam huidgevoel achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert onzuiverheden op milde wijze uit gezicht en baard en is geschikt voor dagelijks gebruik.
  • Geselecteerde ingrediënten: De formule bevat salicylzuur en duizendbladextract met antioxidatieve eigenschappen.
  • Zonder uit te drogen: Reinigt grondig en zorgt voor een aangenaam gevoel op de huid.

Art. nr.: MUE-21013192
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069131639
Producentnummer: 21013192
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Athenian Grooming Reinigingsgel voor Gezicht en Baard

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder