KORRES Bergamot Pear Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met salie-extract, aloë & perengeur
  • Milde reiniging & zacht huidgevoel

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Bergamot Pear Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Bergamot Pear Douchegel van KORRES reinigt de huid mild en helpt haar natuurlijke vochtgehalte te behouden. De douchegel is geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid, en laat de huid zacht en soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid mild en laat haar soepel aanvoelen.
  • Behoud van vocht: Ondersteunt het behoud van het natuurlijke vochtgehalte van de huid.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met schuimende textuur, salie-extract en aloë.
  • Fruitige geurnoot: Combineert de geur van zoete peer met bloemige en waterachtige akkoorden.
  • Voor elk huidtype: Ook uitstekend geschikt voor de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-21011991
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139178
Producentnummer: 21011991
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Bergamot Pear Douchegel