KORRES Handcrème Coastal Fig, 50 ml

Intensieve verzorging en een soepel huidgevoel voor dagelijks belaste handen

Nieuw!

€ 8,99

(€ 179,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Soepel huidgevoel & aangename geur
  • Met zoete amandelolie & sheaboter

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml

KORRES Handcrème Coastal Fig, 50 ml € 8,99 (€ 179,80 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Totaalprijs: € 29,48
Beschrijving

De Handcrème Coastal Fig van KORRES verzorgt de handen en laat ze soepel aanvoelen. De crème is geschikt voor elk huidtype en laat een aangename geur achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Soepele verzorging: Geeft de handen een verzorgde uitstraling en laat een aangename geur achter.
  • Waardevolle ingrediënten: Bevat zoete amandelolie, sheaboter, niacinamide en panthenol.
  • Aangename textuur: Laat zich gemakkelijk verdelen, trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Zonder toevoegingen: Formule zonder siliconen, parabenen, minerale oliën, microplastics en sulfaten.

Art. nr.: MUE-21013732
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069135071
Producentnummer: 21013732
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Handcrème Coastal Fig