KORRES Handcrème Peony Rose, 50 ml

Soepel huidgevoel en dagelijkse verzorging voor je handen

Nieuw!

€ 8,99

(€ 179,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met Griekse amandelolie & pioenroos
  • Zonder siliconen, parabenen & minerale oliën

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml

KORRES Handcrème Peony Rose, 50 ml € 8,99 (€ 179,80 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Totaalprijs: € 29,48
Beschrijving

De Handcrème Peony Rose van KORRES verzorgt de handen en maakt ze soepel. De crème is geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype. De formule met Griekse amandelolie trekt aangenaam in en laat de huid zacht en verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal voor de dagelijkse handverzorging.
  • Verzorgende formule: Bevat Griekse amandelolie voor soepele handen.
  • Eenvoudige toepassing: Laat zich moeiteloos over de handen verdelen.
  • Zachte geur: Geeft een subtiele geur van pioenrozen.
  • Formule: Zonder siliconen, parabenen, minerale oliën, microplastics en sulfaten.

Art. nr.: MUE-21013735
Inhoud: 50 ml
EAN: 5203069135101
Producentnummer: 21013735
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Handcrème Peony Rose