KORRES Jasmine Douchegel, 250 ml

Milde reiniging voor een zacht huidgevoel en bescherming tegen uitdroging

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met salie-extract & aloë vera
  • Schuimend & zacht huidgevoel

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Jasmine Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Jasmine Douchegel van KORRES is een schuimende douchegel voor elk huidtype die ook geschikt is voor de gevoelige huid. De douchegel reinigt mild en laat de huid zacht en soepel aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid mild en ondersteunt het behoud van haar vochtgehalte.
  • Verzorgende formule: Bevat Grieks salie-extract en aloë vera.
  • Aangename geur: Biedt een subtiele geur van verse jasmijnbloesem.
  • Voor elk huidtype: Geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-21012022
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139048
Producentnummer: 21012022
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Jasmine Douchegel